Alla kontaktuppgifter

Frågor eller funderingar?

Fyll i fälten nedan så återkommer vi inom kort!

När du använder formuläret godkänner du att uppgifterna registreras. Läs vår policy om personuppgifter här.

Kontaktuppgifter

SKY Stiftelsen Yrkeshögskolan Sverige

Klostergatan 35
703 61 ÖREBRO
info@skys.se
http://www.skys.se

noimage_person

Göran Arveståhl, Verkställande ledamot

Tele: 070-580 16 18

goran.arvestahl@skys.se
noimage_person

Marim Shamasha, Support & administration

Tele: 010-498 47 95

marim.shamasha@skys.se
noimage_person

Bengt Wahlstedt, Operativt Ansvarig

Tele: 070-536 64 67

bengt.wahlstedt@skys.se
noimage_person

Martin Axelsson, Operativt Ansvarig

Tele: 070-644 48 44

martin.axelsson@skys.se

Utbildningsansvariga

Gävle (Borlänge och Kramfors)

Sofia Antonsson
Logistiker, arbetsledning och flerpartslogistik
Drifttekniker, kraft och värme/process

sofia.antonsson@skys.se
070-777 96 29

Göteborg

Jens Fredriksson
Lokförare
jens@tcc.se
070-535 91 77

Järfälla

Richard Löwnertz
Logistiker, arbetsledning och flerpartslogistik
Transportledare – arbetsledning och flerpartslogistik
Vatten- och miljötekniker

richard.lownertz@skys.se
070-511 86 37

Sundsvall

Kjell Bergman
Vatten- och miljötekniker
kjell.bergman@skys.se
070-980 16 72

Örebro/Hallsberg

Tommy Horvath
Vatten- och miljötekniker
tommy.horvath@skys.se
073-357 15 59

Daniella Ahlgren
Inköpare med strategisk och operativ kompetens
Drifttekniker, kraft och värme/process

daniella.ahlgren@skys.se
070-747 51 24

Michael Suvander
Logistiker, arbetsledning och flerpartslogistik
michael.suvander@skys.se
070 – 980 36 94

Erik B. Löfgren
Congress, conference and meeting professional – PCO
erik@cognosco.se
070-517 90 75

Anna Sevon
Redovisningsekonom
Fullstackutvecklare .NET

anna.sevon@bluepeak.se
070-594 93 00

Trollhättan

Tony Ivarsson
Auktoriserad Elinstallatör
tony.ivarsson@nercia.se
071-587 22 95

Distans (Järfälla och Borås)

Martin Axelsson
Rörnätstekniker
martin.axelsson@skys.se
070-644 48 44

Skellefteå

Katarina Martinsdotter-Frohm
Arbetsmiljöingenjör
katarina@tcc.se