Alla kontaktuppgifter

Frågor eller funderingar?

Fyll i fälten nedan så återkommer vi inom kort!

När du använder formuläret godkänner du att uppgifterna registreras. Läs vår policy om personuppgifter här.

Kontaktuppgifter

Har du frågor? Ring till oss!

010-585 58 50

Måndag – Fredag
09.00 – 12.00

13.00 – 15.00

 

Du kan även maila dina frågor till info@yhsky.se

Kontakta oss

Bengt Wahlstedt

VD
bengt.wahlstedt@yhsky.se
010-585 58 51

Göran Arveståhl

Verkställande ledamot
goran.arvestahl@yhsky.se
010-585 58 52

Richard Lööw

Affärsutvecklare
richard.loow@yhsky.se
010 – 585 58 61

Marie Johansson

Operativt ansvarig
marie.johansson@yhsky.se
010-585 58 55

Joel Rudolfsson

Operativt ansvarig
joel.rudolfsson@yhsky.se
010-585 58 54

Linnéa Marksved

Administratör
linnea.marksved@yhsky.se
010-585 58 56

Marim Shamasha

Kommunikatör
marim.shamasha@yhsky.se
010-585 58 57

Mathilda Wahlstedt

Kommunikatör
mathilda.wahlstedt@yhsky.se
010-585 58 59

Anders Bergman

Utbildningsledare
anders.bergman@yhsky.se
010-585 58 62

Ella Lilja

Utbildningsledare
ella.lilja@yhsky.se
010-585 58 64

Eva Borgström

Utbildningsledare
eva.borgstrom@yhsky.se
010-585 58 47

Isabell Johansson

Utbildningsledare
isabell.johansson@yhsky.se
(föräldraledig)

Kjell Bergman

Utbildningsledare
kjell.bergman@yhsky.se
010-585 58 65

Michael Suvander

Utbildningsledare
michael.suvander@yhsky.se
070 – 980 36 94

Richard Löwnertz

Utbildningledare
richard.lownertz@yhsky.se
010-585 58 66

Sofia Antonsson

Utbildningsledare
sofia.antonsson@yhsky.se
010-585 58 67

Tommy Horvath

Utbildningsledare
tommy.horvath@yhsky.se
010-585 58 68

Åsa Wern

Utbildningsledare
asa.wern@yhsky.se
010 – 585 58 63